piątek, 17 maja 2013

Uszyj misia z Krysią :-)

piątek, 17 maja 2013


Ja - jak to ja - zaszyta wciąż jestem po uszy, a w przyszłą sobotę będę się zaszywać nie sama, a mam nadzieję że w dużo większym gronie :-). Bo organizuję warsztaty w ramach ogólnopolskiego tygodnia DIY, więc zapraszam do wspólnej zabawy w szycie misia wszystkich, którzy chcieliby spróbować swych sił w tej dziedzinie!

Ogólnie rzecz ma wyglądać następująco: jest sala; ja załatwiam wszystkie niezbędne materiały do stworzenia misia - od nitek i igieł, przez materiały i różne dodatki, po maszynę do szycia i nożyczki; Wy przychodzicie i zaczynamy krojenie, mierzenie, wybieranie, wymyślanie, w czym ja pomagam i podpowiadam i tłumaczę co i jak; bawimy sie dobrze a w między czasie powstają nasze misie :-). A na koniec wracamy do swoich domków - każdy ze swoim nowym, własnoręcznie wykonanym misiem :-)

Mam nadzieję, że pomysł się będzie podobał i zabawa będzie przednia :-)

A więc wszystkich chętnych zapraszam serdecznie wpierw do kontaktu (coby się zapisać na listę obecności), a potem do Hładyszki w Kleszczelach na wielkie szycie :-)

Jeśli jednak kompletnie nie jesteście z moich okolic, a chcielibyście wziąć udział w jakimś warsztacie "Zrób To Sam", to zajrzyjcie na stronę DIY (http://www.tydziendiy.pl/) i sprawdźcie - może akurat coś się będzie działo koło Was?

 Pozdrawiam wszystkich serdecznie i raz jeszcze zapraszam do wspólnej zabawy :-)

_______________________________________________

Z ostatniej chwili:

DaWanda przyszykowała świetne niespodzianki dla wszystkich uczestników warsztatów!!!
Każdy kto weźmie udział w warsztatach w ramach ogólnopolskiego tygodnia DIY (czyli ludzie z całej Polski) będzie miał możliwość wygrania niebagatelnej nagrody, bo bonu na zakupy w DaWandzie o wartości 500zł!!! Będą też nagrody pocieszenia - cztery torby DaWandy pełne niespodzianek.
A więc tym bardziej zachęcam Was do zajrzenia na stronę projektu i sprawdzenia czy u Was też się będzie działo i czy jest szansa aby jeszcze wziąć udział w jakichś warsztatach.
I miłej zabawy życzę :-)

4 komentarze:

 1. Nie umiem szyć , ale chętnie popatrzę :-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiedziałam że istnieje taki tydzień. Dzięki za info. Do Ciebie niestety daleko.Szkoda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jasna8 - a więc zapraszam, a zupełnie niechcący może się okazać, że szycie nie jest takie straszne i trudne :-)
  Mysiu - cieszę się, że dowidziałaś się o tym tygodniu i może znajdziesz coś ciekawego w swojej okolicy - jak nie, to jeszcze jest ostatni moment by samemu coś zorganizować i pouczyć innych :-)
  Agato - dzięki!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że pozostawiasz po sobie ślad :-)