sobota, 5 marca 2011

Intymnie


Ostatnio podglądam sobie zabawy jakie są organizowane w Piaskownicy i jak zobaczyłam wczoraj ogłoszony lifting zdjęcia, to obudziły się we mnie piękne wspomnienia i od razu wiedziałam, co wrzucę.

Przypomniały mi się te dni, kiedy opiekowałam się moją słodką Bunią i aż się łezka w oku zakręciła! Czas, który razem spędziłyśmy, to były trudne, ale jakże piękne chwile!

Babcia od kilku lat już nie żyje, ale zostały mi po niej zdjęcia i piękne wspomnienia. Kilkoma zdjęciami się podzielę - robiłam je lustrzanką Pentax K1000. Czułości filmu już nie pamiętam, ale to już nie jest ważne... 
I nie wiem czy się z tego śmiać, czy płakać, ale na tych poniżej Babcia jest w swetrze, który kiedyś zrobiłam dla niej na drutach (była to moja pierwsza tak duża robótka i nie przewidziałam, że się rozciągnie...).
I kilka zdjęć z niezapomnianej wizyty Dziadka - młodszego brata mojej Babci. Było to bardzo piękne i wzruszające wydarzenie. Babcia prawie nic nie widziała, a Dziadek ledwo co słyszał, ale się dogadywali. 
Dziś oboje nie żyją, ale wtedy Babcia miała 94 lata i już praktycznie nie chodziła, a Dziadek miał 89 lat i dzielnie się trzymał na nogach.
Babciu - kocham Cię bardzo (ale na szczęście Ty to wiesz!)!!!13 komentarzy:

 1. piękne zdjęcia. Z duszą . I treścią. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie mogę się skupić na walorach artystycznych, bo ścisnęło mnie za samo serce.

  OdpowiedzUsuń
 3. wzruszające! i piękne zarazem

  OdpowiedzUsuń
 4. Очень, очень!!!!Не подберу слова.Это очень трогает за душу.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia, piękna historia... Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. wzruszylam sie okropnei i sie popłakałam

  piękne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna siwa głowa...zauroczona Twoimi wspomnieniami jestem.

  OdpowiedzUsuń
 8. piękne zdjęcia,wzruszyłas mnie

  OdpowiedzUsuń
 9. A mi też łezka się zakręciła w oku... zdjęcia świetne

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję Wam dziewczyny za komentarze!!! I mówiąc szczerze mnie te zdjęcia również po dziś dzień wzruszają (no, ale Babcia mi była najbliższą osobą na świecie, więc i czysty sentyment tu w grę wchodzi...).
  A co do mych wspomnień, to... nawet nie zaczęłam ich na dobrą sprawę opisywać - ledwie coś bąknęłam na ich temat, więc zaskoczona jestem, że i tych kilka słów potrafiło kogoś wzruszyć...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że pozostawiasz po sobie ślad :-)